28 қыркүйекте «Тұран» университетінің Құқық жоғары мектебінде «Тәуелділік құқықтық аспектілері: есірткі мен құмар ойындарды реттеудің заманауи тәсілдері» тақырыбында пікір- сайыс өтті

«Тұран» университетінің Құқық жоғары мектебінде «Тәуелділік құқықтық аспектілері: есірткі мен құмар ойындарды реттеудің заманауи тәсілдері» тақырыбында пікір-сайыс өтті. Іс-шараға Қазақстанның жетекші жоғары оқу орындарының студенттері қатысты, оның ішінде «Тұран», Қ.Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық университеті, Қазақстан-Британ техникалық университеті және К.Сағадиев атындағы Халықаралық бизнес университеті. Пікір-сайыс есірткіге тәуелділік пен құмар ойындарды реттеу саласындағы заманауи қиындықтар, сондай-ақ осы мәселелерді шешуге арналған құқықтық тәсілдерді талқылау алаңы болды. Студенттер құқықтық үлгілерді ұсыну және инновациялық шешімдер ұсыну арқылы терең қызығушылық пен жоғары дайындық деңгейін көрсетті.