Мамандық бойынша жұмыс

Болашақ маман үшін ең маңызды мәселелердің бірі-мамандық бойынша жұмыс табу мүмкіндігі. Мамандық түлегінің мысалы – студенттерге дәл көрсете алатын нәрсе: иә, сіз сұранысқа ие боласыз, сіз лайықты жалақымен және кәсіби өсу мүмкіндігімен қызықты жұмыс таба аласыз.

Маркетинг ББ 3 курс студенттері үшін “Тұран” университетінің “Маркетинг және логистика” кафедрасының түлегі Яна Николаевна Рощупкинаның қонақ дәрісі осындай растау болды. Дәріс 08.10.2024 жылы өтті.

Яна TBWA креативті жарнама агенттігінде 2 екі лауазымда жұмыс істейді: шот менеджер және BTL бөлімінің бастығы.

Дәріс алғашқы минуттардан бастап көптеген сұрақтар қоя бастаған студенттердің назарын аударды. Яна балаларға сұхбаттасудың кейбір қыр-сырын айтып, түрлі жобалармен жұмыс істеу тәжірибесімен бөлісті, клиенттермен және мердігерлермен қарым-қатынас орнатудың кейбір нюанстарын сипаттады.

Дәрісті “Маркетинг және логистика” Жоғары мектебінің аға оқытушысы Е. А. Полухина ұйымдастырды.