Startech курсының презентациясы, Almaty Student Technopreneurs Challenge жобасы

2021 жылдың 3 тамызында Тұран университетінде мәскеулік Startech компаниясының бірегей бизнес-курсының тұсаукесері өтті (www.startech.vc), оны Қазақстанның тумасы және Startech басқарушы серіктесі Виктор Брант жүргізді. Іс-шара Алматы қаласының Жас технологиялық кәсіпкерлерінің жазғы мектебі шеңберінде өтті (Almaty Student Technopreneurs Challenge жобасы), оны Алматы әкімдігінің, ҚР БҒМ және Атамекен ҚР ҰКП қолдауымен іске асыруда.

• Технологиялық кәсіпкердің болашағы-студент пен студенттің жеке даму картасы дегеніміз не?
  • Startech бағдарламасының экономикасы мен чиптері қандай?
  • Курс және модуль сарапшыларының презентациясы қандай модульдерден тұрады?
  • Жобалық ортаны модельдеу не туралы?
  •  Бизнес-курсқа қатысушылар қандай білім, дағды және құзырет алады?
  • Неліктен Қазақстанда, Ресейде және ТМД елдерінде таланттар көп, ал технологиялық кәсіпкерлер аз?

Осы және басқа да сұрақтарға кездесуге қатысушылар, оның ішінде 60-тан астам жоғары сынып оқушылары, Алматы және ҚР басқа өңірлерінің колледждері мен ЖОО студенттері егжей-тегжейлі жауап алды.

Almaty Student Technopreneurs Challenge жобасы туралы толығырақ сайттан біле аласыздар www.entrepreneurs.kz және жаңалықтар телеграм-арнасында – https://t.me/joinchat/2-MW9mU1sM83Y2Fi