«Тұран» университеті және Istanbul Ticaret Üniversitesi (Түркия) арасында өзара түсіністік туралы Меморандумға қол қою

2021 жылғы 3 қыркүйекте “Тұран” университеті мен Түркияның Стамбул коммерция университеті (Istanbul Ticaret Üniversitesi) арасында өзара түсіністік туралы Меморандумға қол қойылды.

Istanbul TICARET Üniversitesi ректоры профессор Yücel Oğurlu және “Тұран” университетінің сыртқы байланыстар және докторантура жөніндегі проректоры, доктор Таяуова Гүлжанат Жұбатқанқызы өзара түсіністік туралы Меморандумға қол қою барысында бірлескен жобаларды, қос диплом бағдарламаларын әзірлеу, академиялық ұтқырлықты, тағылымдамаларды ұйымдастыру және т. б. салалардағы тиімді ынтымақтастық мүмкіндіктерін талқылады.

Istanbul Ticaret Üniversitesi-Стамбулдың сауда-өнеркәсіп палатасы 2001 жылы құрған жеке университет. Университет Стамбулдағы бакалавриат және магистратура бағдарламаларын, сондай-ақ докторантура бағдарламаларын ұсынады. Университет контингенті 9 мыңнан астам, 300-ден астам қызметкерлер мен ОПҚ бар.

Istanbul Ticaret Üniversitesi қызметінің негізгі мақсаты-Түркияның экономикасын, саудасын және өнеркәсібін дамытуға ықпал ететін білікті адами капиталды тарту және дамыту.