Lehigh University (АҚШ) өкілдері «Туран» университетіне ресми сапармен келді

2021 жылы 6 қазанда Тұран университеті Lehigh University (АҚШ) өкілдерімен кездесу өткізді, білім колледжінің деканы Уильям Годелли және Халықаралық академиялық және кәсіби ағылшын орталығының директоры Марк Оеллетт Лехиг университеті туралы ақпарат ұсынды.

Lehigh University – Пенсильваниядағы Бетлехемде орналасқан жеке зерттеу университеті. Университетте 4 колледж бар (факультеттер): Өнер және ғылым колледжі, Білім колледжі, Бизнес және экономика колледжі, Инженерия және қолданбалы ғылымдар колледжі. Университет түрлі дәрежедегі нұсқаларды ұсынады: өнер бакалавры, ғылым бакалавры, өнер магистрі, ғылым магистрі, іскерлік басқару магистрі, инженерлік магистр, білім магистрі және PhD.

Lehigh University түлектері мен оқытушылары Нобель сыйлығы, Пулитцер сыйлығы, Фулбрайт бағдарламасы және Американың өнер және ғылым академиясына және Ұлттық ғылым академиясына мүшелік сияқты түрлі марапаттар мен сыйлықтарға ие болды.

Кездесу барысында «Тұран» университеті мен Lehigh University оқу -зерттеу саласындағы ынтымақтастығының одан әрі ынтымақтастығы, академиялық ұтқырлық, профессорлық-оқытушылық құрам мен студенттердің тағылымдамадан өтуі және т.б. мәселелері талқыланды.