Біздің студенттер прошли в финал XIII Халықаралық олимпиада ақпараттық-коммуникациялық технологиялар саласындағы “IT-Планета 2020/21” (world-it-planet.org ол бірі болып табылады ең ауқымды құрылған Ресей жарыстың АТ. Іс-шара болады клубына қаcountryside онлайн в период с 12 по 15 желтоқсан 2021 жыл.

“IT-Планета” – бұл жарыс, бағытталған анықтау және қолдау қабілетті және іс жүзінде дайындалған студенттер мен жас мамандардың АКТ-саласын. Олимпиада жыл сайын, 2007 ж. олимпиада “IT-Планета 2020/21қатысты жеке 14000 студенттер мен жас дипломы бар мамандарды 11 елден.

Әріптестермен финал болды: Фирма “1С”, Oracle, DataArt, “СБЕР”, ГК “Astra Linux”, Farzoom, Varwin, SimbirSoft, “РОББО”, “ЛинуксЦентр” Студиясы, “Моризо”, “Ключевой кадр”, GENESIS DIGITAL, “Интернет-Фрегат”, “Гэндальф” Кәсіпорын “БСАЖ”, Институты жүйелік бағдарламалау оларға. В. П. Иванникова, РҒА HeadHunter, АРПП “Отандық Софт”, НП РУССОФТ, Технопарк “Сколково”. Ұйымдастырушылары финалға шығып, Дон мемлекеттік техникалық университеті және Медиапарк “ОҢТҮСТІК АЙМАҚ – ДГТУ”. Конкурс номинациясы бойынша “Шексіз мүмкіндіктер” қолдау Жалпыресейлік ұйымы мүгедектер Бүкілресейлік ұйым саңырау, The Black Sea Climate and Business Initiative (CLIMBIZ), Deaf Skills, компания Супер Моторика”.

Финалда өкілдері қатысады “Тұран” Университеті, сәтті өткен іріктеу кезеңдері:

1. Балашов Юрий түлегі, конкурс “3D-модельдеу және визуализация”;
  2. Ремизов Адам, студент, конкурс “Робофабрика”;
  3. Шевченко Сергей, студент “атты конкурс Робофабрика”.

Басшылығымен Директорыа департаментінің маркетинг және қабылдау компаниясы Нұртаева Дана Калдыбаевна, жоғары нәтиже көрсетіп, іріктеу кезеңінде олимпиада “IT-Планета 2020/21”.

Біздің финалистер!