“Тұран” университетінің түлегі “Астана” медуниверситетінің ректоры болды.

“Тұран” университетінің “Экономика” мамандығы бойынша түлегі Надыров Камалжан Талғатұлы “Астана”медуниверситетінің ректоры болып тағайындалды.

Камалжан Надыров 1983 жылы Алматы қаласында дүниеге келген. 2009 жылы “Тұран”университетін бітірген.

Әр жылдары келесі ұйымдарда басшылық қызметтерді атқарды:

• 2007 жылдан 2014 жылға дейін Урология ғылыми орталығында жұмыс істеді. Б.У. Жарбосынова: клиникалық ординатор, бөлім меңгерушісі, бас директордың орынбасары.
  • Денсаулық сақтау министрлігінің құрылымында 2014 жылдан бастап жұмыс істейді. Медициналық қызметтерді стандарттау департаменті директорының орынбасары қызметін атқарды.
  • 2016 жылдан 2017 жылға дейін Республикалық диагностикалық орталықты — University Medical Center филиалының директоры басқарды.
  • 2017 жылдан 2018 жылға дейін Астана қаласы Денсаулық сақтау басқармасының басшысы.
  • 2019 жылдан 2020 жылға дейін ҚР Денсаулық сақтау вице-министрі қызметін атқарды.
  • 2020 жылдың маусымынан қазан айына дейін Алматы қаласы Қоғамдық денсаулық басқармасының басшысы.

“Тұран” университеті өз түлектерінің жетістіктерін мақтан тұтады және Камалжан Надырұлына мансабында табыс тілейді!