“ҚР сот төрелігін іске асырудың заманауи мәселелері: өзекті сұрақтар мен жауаптар” тақырыбына қонақ дәріс

24.11.2021 жылы “Тұран” университетінде құқық магистрі, экономика ғылымдарының магистрі, “Тhe Legal Guardians” заң консультанттары палатасының мүшесі, “Сертификатталған кәсіби бухгалтерлер қауымдастығы” мүшесі, 1-санатты салық кеңесшісі, “Angels Niko Advisory” ЖШС аға менеджері Юлия Ли “Құқықтану” мамандығының 3 курс студенттеріне арнап “ҚР сот төрелігін іске асырудың заманауи мәселелері: өзекті сұрақтар мен жауаптар” тақырыбында қонақ дәрісін өткізді. Юлия Ли, “Тұран” университетінің түлегі.

Бұл кездесудің ұйымдастырушысы “Құқықтану және халықаралық құқық” кафедрасының қауымдастырылған профессоры, заң ғылымдарының кандидаты Г.Т. Алаева.