“Заң ғылымы және заманауи сын-тегеуріндер жағдайындағы тжірибе” халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы

2021 жылдың 25 қарашасында “Тұран” университетінің «Құқықтану және халықаралық құқық» кафедрасының қауымдастырылған профессоры, з.ғ.к. Гульназ Турсуновна Алаева Нижегород мемлекеттік университетінің заң факультетінің 30 жылдығына арналған “Заң ғылымы және заманауи сын-тегеуріндер жағдайындағы тәжірибе” атты халықаралық ғылыми-практикалық конференцияға қатысты. Н.И. Лобачевский, жоғары оқу орнынан кейінгі білімнің қос диплом бағдарламасы бойынша кафедраның серіктестігі сәтті жүзеге асырылуда.

Кафедраның қауымдастырылған профессоры Г.Т. Алаева көршілес әріптестерін, жоғары оқу орынның айтулы мерейтой күнімен шын жүректен құттықтап, Қазақстан мен Ресейдің сот сараптамасы мәселелері бойынша қатысушылардың қызығушылығын және ғылыми пікірталасын тудырған “Қазақстанның қылмыстық іс жүргізуінде сот сараптамасын тағайындаудың өзекті мәселелері” тақырыбында баяндама жасады.