Байқау 2021 жылдың 20 қарашасында Омбы мемлекеттік техникалық университетінің «Туризм, Қонақ үй және мейрамхана бизнесі» кафедрасымен ұйымдастырылып, сырттай өткізілді. «Тұран» университеті атынан «Мейрамхана ісі және қонақ үй бизнесі» мамандығының 2 курс студенттері қатысты: Князева Дарья Александровна, Литвиненко Арина Романова, Нуржанова Алиса Саматовна. Команда жетекшілері – «Туризм және сервис» кафедрасының оқытушылары э.ғ. к. Ермолаева Людмила Львовна, Демеуова Бақытгүл Маратовна. Олар байқауға «қонақ үйлер – ауылдық жерлерде туристік инфрақұрылымды дамыту тетігі (Еңбекшіқазақ ауданы мысалында)»тақырыбында жұмыс ұсынды.

Біздің команданы құттықтаймыз! Мақтан тұтамыз! Алдағы жеңістер тілейміз!