Түлектер Skill up-III Халықаралық жастар жобасын ұйымдастырды

2021 жылғы 22-26 қараша аралығында «Тұран» университетінің «Тұран-Зерде» түлектер қауымдастығы студенттер, серіктес компаниялар мен түлектер үшін қызықты әрі пайдалы болатын жыл сайынғы Халықаралық Skill up – III жастар жобасын ұйымдастырды.

Efeskazakhstan, Marskazakhstan, Magnum, Headhunterkazakhstan, Dasm Group, Advertising Association of Central Asia, Tribune, «Давай сходим», LeadershipKz, Fragstore.com FS Holding корпоративтік ортада техникалық және кәсіби дағдыларды қолдану бойынша жобаның негізгі мақсатына қол жеткізді. Жобаға 1300-ден астам қатысушы қатысып, өздерінің болашақ мансабы үшін практикалық және кәсіби тәжірибе алды. Қатысушылар Қазақстан, Ресей, Грузия, Қырғызстан, Моңғолия, Армения, Корея, Беларусь, Молдова, Польша, Румыния, Тәжікстан, Өзбекстан, Украина, Чехия, Алтай, Әзірбайжан және Башқұртстан сияқты түрлі елдер мен өңірлерден қатысты.

YouTube платформасында онлайн форматта өткен жобаны іске асыра отырып, әрбір қатысушы белгілі бір саланың мамандарынан көптеген түсініктерге ие болды. Компания өкілдері жас ұрпақтың болашақ өсуі үшін тамаша және табысты тәжірибелерімен, өмірлік кейстерімен бөлісті, ал нақты уақыт режимінде қатысушылар спикерлермен әңгімелесіп, кәсіби ортада өсу үшін перспективалар мен жаңа мүмкіндіктер қызықтырды. Қатысушылар осы бағытты дамытуға және білім беру ортасы мен бизнес арасындағы өзара іс-қимылға зор үлес қосқанын атап өтті. Skill up жобасы оларға болашақ мамандығымен жақынырақ танысуға, сондай-ақ корпоративтік ортаны дамытуға және тереңдетуге көмектеседі.

Бұл жоба «Тұран» университетінің түлектерімен ұйымдастырылып, өз алдына тек жергілікті мақсаттарды ғана емес, сонымен қатар Біріккен Ұлттар Ұйымының «сапалы білім» және «лайықты жұмыс және экономикалық өсу» саласындағы тұрақты даму мақсаттарына сәйкес келуге ұмтылу болып табылады.

Түлектер қауымдастығының бизнес қауымдастық пен білім беру ортасын біріктіруге деген ұмтылысы жыл сайын жаңа деңгейге көтеріліп, болашақ мамандар үшін үлкен әлеуетке ие жаһандық интеграцияны қалыптастырады. Студенттер осындай мүмкіндіктердің арқасында бүкіл әлемде бәсекеге қабілетті бола түседі және халықаралық компаниялардың тәжірибесі мен көзқарастарына ие бола отырып, Бизнестің халықаралық конъюнктурасына оңай және тез енетін болады. Сондай-ақ, серіктес компаниялар жас ұрпақтың дамуына қосқан үлестері үшін жоғары алғыс айтуға лайық, өйткені олардың мүмкіндіктері, ресурстары мен білімінің арқасында студенттер үшін есіктер ашылып, әлеует артып келеді.