IV Халықаралық студенттік ғылыми-практикалық конференция “Посткеңестік кеңістіктегі конституционализмнің дамуы: өткеннен қазіргіге”

2021 жылдың 17 желтоқсанында мемлекеттік гуманитарлық-технологиялық университетінде (Орехово-Зуево қ., Ресей) “посткеңестік кеңістіктегі конституционализмнің дамуы: өткеннен қазіргіге”атты IV Халықаралық студенттік ғылыми-практикалық конференция өтті. Конференция жұмысына “Тұран” университетінің “Құқықтану және ХҚ” кафедрасының магистранттары мен студенттері онлайн режимінде қатысты:

–  Нұрғазиева Кунум – “Электрондық мемлекеттік қызметтерді ұсыну қағидалары” (ғылыми жетекшісі: з.ғ. д., профессор С.Ж. Сулейменова);

– Амиров Тимур  “Қазақстан Республикасымен Ресей Федерациясындағы азаматтық қоғамның жұмыс істеуі мен дамуының конституциялық-құқықтық негіздері: салыстырмалы-құқықтық талдау” (ғылыми жетекшісі: з.ғ. к., қауымдастырылған профессор С.Н. Рехсон);

– Қанатқызы Жұлдыз – ” Дипломатиялық қорғау: адам құқығы ма, әлде мемлекет құқығы ма?” (ғылыми жетекшісі: з.ғ. к., қауымдастырылған профессор В.В. Люцик).

Қазақстандықтардың баяндамалары ғылыми форумға қатысушылар арасында қызу қызығушылық пен пікірталас тудырды.Қазақстандықтардың баяндамалары ғылыми форумға қатысушылар арасында қызу қызығушылық пен пікірталас тудырды.