Қазақ тілін үйренуге арналған пайдалы ресурстар

2022 жылдың 31 қаңтарында “Журналистика және аударма ісі” кафедрасының қауымдастырылған профессоры А.А.Қаршығаева қазақ тілін оқыту аясында электрондық ресурстарды дәріптеуге бағытталған “Қолданбалы қазақ тілі” атты әдістемелік семинар өткізді.

Іс-шараға қатысушылар “Abai.institute ” электронды порталының заманауи жетістіктері туралы қызығушылықпен тыңдады.institute». Спикер жалпыға қолжетімді электрондық ресурстардың мүмкіндіктерін ұсынды “Tilqural.kz”, “Tilalemi.kz”, “Balatili.kz”, “Emle.kz”, “Termincom.kz”, “Sozdikqor.kz”, “Qazcorpora.kz”, “Tilmedia.kz”, “Atau.kz” қазақ тілін үйренуге қызығушылық танытқандардың барлығы ынта қойып тыңдады.

Айта кету керек, аталған семинар ҚР БҒМ тіл саясаты комитеті мен Ш.Шаяхметов атындағы “Тіл-Қазына” ұлттық ғылыми-практикалық орталығының қолдауымен өткізілді.