Экономика ғылымдарының кандидаты, «Тұран» университетінің профессоры Кораблев Валерий Анатольевичтің 75 жылдығына арналған «Туризм және қонақжайлылық индустриясын дамытудың заманауи тенденциялары» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция

2022 жылдың 2 ақпанында «Тұран» университетінің ректоры, экономика ғылымдарының докторы, профессор, Қазақстан Экономикалық ғылымдар академиясының президенті Р.А. Алшанов күннің қаһарманына Академияның толық мүшесінің куәлігін табыс етті. «Тұран» университетінің бірінші проректоры, э.ғ.к., профессор, Қазақстан ақпараттық-энциклопедиялық анықтамалығының (ҚАЭА) бас редакторы Қ.А. Тазабеков Кораблевке  В.А. берді ҚАЭА 2019-2021 батыры екендігі туралы куәлік.

Туризм және сервис кафедрасының ұйымдастыруымен өткен конференцияда студенттерді ғылыми жобалар бойынша практикалық жұмыстарға қатыстыру арқылы туризм бойынша білім беру бағдарламаларын әзірлеу мәселелері, тау нұсқаушыларын даярлау жүйесіндегі мәселелер және т.б. ғылыми-практикалық конференцияның қорытындысы, материалдар жинағы шығарылады.

Шара салтанатты түрде өтті, күннің қаһарманы Қазақстан, Ресей, Украинадан келген әріптестерімен құттықтады. Валерий Кораблевті құттықтау Ресей спорттық туризм федерациясының сайтында жарияланды. Желіде украиндық әріптестер, Қазақстан туристік қауымдастығы, Қазақ ұлттық университеті, Қазақ спорт және туризм академиясы және т.б. әріптестері құттықтап, университет түлектерінің, Валерий Анатольевичтің шәкірттерінің аузынан жылы лебіздерін білдірді.

«Туризм және сервис» кафедрасының ұжымы шын жүректен В.А. Кораблеваны 75 жасқа толған мерейтойымен құттықтап, Валерий Анатольевичке ұзақ өмір, денсаулық, табыс, жаңа алғыс білдірген шәкірттері мен ізбасарларын тілейді!