«Eurasia Foundation (from Asia)» жапон қорының директоры, доктор Chung Joonkon (Чанг Джун Кон) дәрісі

2022 жылдың 11 ақпанында «туризм», «мейрамхана ісі және қонақ үй бизнесі», «Журналистика» және «Аударма ісі» мамандықтарының студенттері «Туризм және сервис» және «Журналистика және ПД» кафедраларының оқытушыларымен бірлесіп «European Community in an era of Globalization and changing World Order» (жаһандану және өзгермелі әлемдік тәртіп дәуіріндегі Еуразиялық қоғамдастық) дәрісін тыңдады, доктор Chung Joonkon (Чанг Джун Кон) – «Eurasia Foundation»жапон қорының директоры, (Asia from)».

«Eurasia Foundation (from Asia)» Қорының мақсаты әлемдегі қақтығыстарды жоюға және жер бетіндегі барлық адамдар үшін үйлесімді және бейбіт қоғам құруға ықпал ету.

Тұран « университеті-осындай дәрістер курсын әзірлеуге Қордың грантын алған бесінші қазақстандық университет. «Еуразиялық қоғамдастық: көшбасшылық және инновациялар» курсының мақсаты Еуразиядағы интеграция процесін, көшбасшылық рөлін талдау және Еуразиялық қоғамдастық шеңберінде инновацияларды табысты іске асыру үшін жағдайларды зерделеу болып табылады.

Жоба директоры т. ғ. к. Югай и. с., жоба үйлестірушісі – э. ғ. д., «Туризм және сервис» кафедрасының профессоры Каленова С. А.