“Білімді ұрпақ-болашақтың кепілі” турнирінде университет дебатерлерінің жеңісі

2022 жылдың 26-27 ақпанында “Орталық Азия университеті” университетінде балалар жылына, Ахмет Байтұрсыновтың туғанына 150 жыл толуына орай және “Риторика”дебат-интеллектуалды клубының бес жылдығына арналған республикалық турнир өтті. Жақсы ойын көрсетіп, Бинур Ахатқызы мен Нұрсұлтан Нұрсипат құрметті “Гран-при”жеңіп алды. Іңкәров Ерғали мен Өмірзақ Нұрдәулет 3-орынды иеленді.

Турнирге еліміздің түкпір-түкпірінен 42 фракция қатысты. Турнир барысында еліміздің экономикалық, саяси мәселелері қозғалды, ал жас пікірсайысшылар тарапынан осы проблемаларды шешудің түрлі жолдары ұсынылды.

Біздің елімізде күн сайын пікірталастар барған сайын танымал бола түсуде. Өнердің бұл түрі өз көзқарасын сауатты қорғауға ғана емес, сонымен қатар балалардың толерантты тәрбиесіне ықпал етеді.