“Bahandi Burger” қазақстандық брендінің даму жолы” қонақ онлайн-дәрісі

Маркетинг және логистика ” кафедрасында “Bahandi Burger “қазақстандық брендінің даму жолы”тақырыбында қонақ онлайн дәріс ұйымдастырылды.

Онлайн-дәрістің спикері “Bahandi”компаниясы директорлар кеңесінің мүшесі, коммерция бөлімінің басшысы Қуат Бекенұлы Жағалбайлинов болды.

Онлайн-дәріс 2022 жылдың 17 наурызында (сағат 13.00) өтті, оған “Маркетинг” мамандығының студенттері мен “Тұран”университетінің оқытушылары белсенді қатысты. Дәріс ” брендтің Дизайн-платформасы 5.2.”брендингті басқару” пәні бойынша.

Сөз сөйлеу барысында қуат Бекенұлы тыңдаушыларды “Bahandi Burger” брендінің пайда болу тарихымен, компания жұмысының негізгі қағидаларымен таныстырып, Қазақстандағы дағдарыстық және дағдарыстан кейінгі кезеңдерде брендті басқару тәжірибесімен бөлісті. Жағалбайлинов қуат “Bahandi Burger” атауын таңдаудың себептері, тиімді промо-құралдар мен корпоративтік стиль туралы айтып берді.

Студенттер үшін компанияның өнімге, бәсекелестерге және мақсатты аудиторияны өлшеуге деген көзқарасы өте қызықты болды. Қуатбекұлының ашықтығы студенттердің айтуынша, өнімге және компанияға деген сенім деңгейін одан әрі арттырды.

Онлайн-дәріс интерактивті форматта өтті, студенттер мен оқытушылар тарапынан көптеген сұрақтар қойылды.

Онлайн – дәрісті ұйымдастырушы-Каирова Асель Ахатканкызы, Э.Ғ. М., “Тұран” университетінің “Маркетинг және логистика”кафедрасының аға оқытушысы.