«Тұран» университетіндегі Premium Travel круиз академиясы

2022 жылдың 17 наурызында “Тұран” университетінде Premium Travel компаниясының круиз академиясының қарқынды курсы өтті. Курста круиздер, круиздік сату техникасы, соңғы круиздік жаңалықтар және, әрине, биыл қазақстандықтар саяхаттайтын бағыттар туралы айтылды.

Кездесуге әр түрлі туристік фирмалардың өкілдері қатысты, олардың арасында “Тұран”университетінің түлектері де болды. Кездесуге “Туризм және сервис”кафедрасының оқытушылары мен магистранттары қатысты. Курс аяқталғаннан кейін барлық қатысушыларға сертификаттар берілді.

Академия Университетте бірінші рет емес. Алайда, серіктестермен кездесулер, жаңа туристік өнімдерді талқылау жаңа идеяларға шабыттандырады, жаңа байланыстар жасалады. Круиздер-бұл демалыстың керемет түрі, сондықтан біз Premium Travel компаниясына осындай ақпараттық және өте қажет курс үшін үлкен алғысымызды білдіреміз!