Тұран университетінде студенттер, оқытушылар, Бизнес-инкубатор резиденттері, Enactus Turan мүшелері «Бүгінгі және ертеңгі инвестиция» тренингіне қатысты

2022 жылдың 30 наурызында Тұран университетінде ozger.kz білім беру және консалтингтік компаниясының «Бүгінгі және ертеңгі инвестиция»  тренингі өтті. Тренинг барысында жас кәсіпкерлер ЕАЭО және Батыс елдері нарығының ағымдағы жағдайымен танысты, дағдарыс жағдайында бизнесті дамытудың перспективалы бағыттары, жалпы инвестициялар және стартаптардың инвестициясын бағалаудың халықаралық критерийлері туралы ақпарат алды, белгісіз жағдайда бизнес құру, шешімдер мен мүмкіндіктерді іздеу бойынша құнды ұсыныстарды алды.

«Тұран» университетінің ғылым және стратегиялық даму жөніндегі проректоры Разакова Дина Ибрагимқызы атап өткендей, мұндай тренингтер жас кәсіпкерлерге кәсіби іске асыру мүмкіндіктерінің көкжиегін кеңейтуге, сонымен қатар студенттер және мұғалімдер арасында кәсіпкерлік мәдениетті дамытуға мүмкіндік береді.

ozger.kz командасының қаржы секторындағы жобаларды әзірлеуде үлкен тәжірибесі бар, және қазіргі уақытта инвестициялық және инвестициялық жобаларды бағалау саласында қаржыгерлер емес және жас кәсіпкерлер үшін қаржылық сауаттылықты дамыту қызметін атқарады.