Ағылшын тілінен онлайн олимпиаданың жеңімпаздарын құттықтаймыз!

29 наурыз 2022 ж. «Журналистика және аударма ісі» кафедрасының студенттері ММУ факультеті РАНХжГС филиалы – Волгоград басқару институтының лингвистика және мәдениетаралық коммуникация кафедрасы ұйымдастырған сауда және коммерцияға арналған ағылшын тілінен халықаралық олимпиадаға қатысты.

Олимпиадаға Ресейдің бірнеше жоғары оқу орындарының (РАНХжГС, Ресей Федерациясы Тергеу комитетінің Мәскеу академиясы, Қазан мемлекеттік энергетикалық университеті, Еділ политехникалық институты) студенттері мен оқушылары, сондай-ақ Қазақстан – «Тұран» университетінің (Алматы, Қазақстан), М.Х. Дулати атындағы Тараз өңірлік университет КЕАҚ) студенттері қатысты.

Олимпиада ұйымдастырушылары Халықаралық департамент директоры Г.Е. Куттыбаеваға, «Журналистика және аударма ісі» кафедрасының меңгерушісі А.С. Бузелоға, сондай-ақ кафедраның ПОҚ пед.ғ.к., қауымд.профессор Г.З. Мұсабековаға, А.А. Головчунге, сениор лектор Е.С. Паташковаға, дәріскердің ассистенті М.М. Мырзахметке студенттерді олимпиадаға қатысуға дайындағаны үшін алғыс білдіреді..

Шетелдік ЖОО студенттері арасында 1 орынды Михайлова Полина Дмитриевна (Қазақстан, Тұран университеті) (оқытушы Г.З. Мусабекова) алды.

2-орын – Канатова Айдана, Куплинова Виктория (жетекшісі Е.С. Паташкова), Бузело Дарья (жетекшісі А.А.Головчун).

3-орын – Ильясова  Малика, Абдыхалиева Камилла, Кочергина Анжелика (жетекшісі Г.З. Мусабекова)