«Тұран» университетінде «Наурыз мейрамы» тойлап өтілді

30 наурыз күні «Тұран» университетінде көктемнің басты мерекесі Наурыз мейрамына арналған іс-шара өтті. Университет алдындағы алаң адам танымастай өзгерді. Киіз үй, алтыбақан, дәстүрлі Наурыз көже мен бауырсақтар бұл мерекені ерекше күйге бөледі.

Студенттік ұйымдар ойын-сауық бағдарламасына белсенді қатысып, мерекелік көңіл-күй сыйлады. Әркім батырлармен, қыран бүркітпен және қазақтың тазы итімен суретке түсті.

Сондай-ақ ойын-сауық бағдарламасында түрлі сайыстар болды: арқан тартыс, Наурыз мерекесін тойлаудың егжей-тегжейлерін білуге ​​арналған викториналар, үздік костюмдер байқауы және т.б. Өздерін белсенді түрде дәлелдеген қатысушылар «Тұран» университетінің фирмалық өнімдерін жеңіп алды: жемпір, рюкзактар және басқа да сыйлықтар.

Наурыз – жаңару, табиғаттың оянуы, көктемнің басталуымен байланысты ең ұлы мерекелердің бірі. Баршаңызды осы жарқын мерекемен құттықтаймыз!

Авторы Юлия Старостина