«Мейрамхана ісі және мейманхана бизнесі» ББ 1 курс студенті Айбек Анель Бүкілресейлік (халықаралық қатысумен) шешендік шеберлік конкурсында III орын иегері

21 наурыз 2022 ж. студенттер Кайрханова Жания Кайрхановна, 3 курс, «Туризм» мамандығы; Разиев Саид, 1 курс, «Туризм» мамандығы; Каунева Медина, 2 курс, «Мейрамхана ісі және мейманхана бизнесі» мамандығы; Асхатқызы Айзере, 2 курс, «Мейрамхана ісі” мамандығы іс және мейманхана бизнесі»; Айбек Анель, 1 курс, «Мейрамхана ісі және мейманхана бизнесі» мамандығы Your Will and determination pave the future-ге атты бүкілресейлік (халықаралық қатысумен) студенттік шешендік шеберлік конкурсына қатысты. Байқаудың ұйымдастырушылары-Г.В. Плеханова атындағы Ресей экономика университеті.

Шешендік өнердегі біріншілік үшін Қазақстан және Ресей елдерінің студенттері сайысты. «Мейрамхана ісі және мейманхана бизнесі» мамандығының 1 курс студенті Айбек Анель ІІІ орынға ие болды.

Конкурсқа қатысуға «Туризм және сервис» кафедрасының оқытушылары Мұсаев Мұхамедали Ахметжанұлы және Демеуова Бақытгүл Маратқызы студенттерді дайындады.