«Тұран» университетінің «Психология» кафедрасы «ГЕФЕСТ в гостях у YOURGAME.KZ» пен бірге Бірінші халықаралық жаңа шынайылықтағы трансформациялық және психологиялық ойындар фестивалін өткізеді

Өткізілу мерзімі: 16 және 17 сәуір 10:00 – 19:00

Өткізілу орны: “ТҰРАН” Университеті, Сатпаев к-сі, 16А

Хедлайнер – Евгений Геллер

GeFest (Geller Fest) – коммуникациялық әдістер фестивалінің авторы, ол посткеңестік кеңістіктегі трансформациялық және бизнес-ойындарды жасаушылардың алғашқыларының бірі.  Аңызға айналған Genesis жасаушысы, әлемнің 28 еліндегі 700ден астам жетекші 11 трансформациялық ойындардың авторы. Ойын мамандарының Халықаралық қауымдастығы кеңесінің мүшесі. Оның тұтынушыларының арасында DELFI (Латвия), МТС, Auchanretail, Қазмұнайгаз (Қазақстан), Ресо-Гарантия, Капитайл-Лайф, СКОЛКОВО Мәскеу басқару мектептері бар.

Кімдер үшін: тәжірибелі және жаңа бастаған психологтар үшін, кәсіби көмектесетін мамандар үшін, психологияға әуесқойлар үшін

Сайтта спикерлермен танысып, қатысушы ретінде келесі сілтеме бойынша тіркелуге болады