“Көшбасшының негізгі дағдылары, көшбасшылық және бизнесті ұйымдастыру” мастер-классы

Маркетинг және логистика ” кафедрасы “көшбасшының негізгі дағдылары, көшбасшылық және бизнесті ұйымдастыру”тақырыбында мастер-класс ұйымдастырды.

Мастер-класс спикері “Bahandi” компаниясы директорлар кеңесінің мүшесі, коммерция бөлімінің басшысы Қуат Бекенұлы Жағалбайлинов болды.

Мастер-класс 2022 жылдың 7 сәуірінде (сағат 13.00) өтті, оған “Маркетинг” мамандығының студенттері мен “Тұран” университетінің оқытушылары белсенді қатысты.

Мастер-класс “брендингті басқару” пәні бойынша “Бренд архетиптері”тақырыбы аясында ұйымдастырылды.

Сөз сөйлеу барысында Жагалбайлинов қуат Бекенұлы тыңдаушыларды көшбасшы мен көшбасшылықтың негізгі аспектілерімен, адам мен компанияның көшбасшылыққа қол жеткізу кезеңдерімен, нарықтағы өз компаниясының үлесі үшін адал және адал күрес әдістерімен таныстырды. Кез-келген адамның өміріндегі көшбасшылықтың маңыздылығы немесе маңыздылығы туралы сұрақтар көтерілді. Өз клиенттерінің пікірі бойынша көшбасшылар саналатын қазақстандық және шетелдік брендтердің кейстері келтірілді. Отандық “Bahandi”компаниясының тәжірибесі де ерекше болды.

Қуат Бекенұлы студенттермен бірге бургерлердің шетелдік нарығының заманауи трендтерін, әсіресе “In-N-Out Burger” – ді талқылап, “brand of choice” пен “top of mind” арасындағы айырмашылықты көрсетті.

Мастер-класс интерактивті форматта өтті, студенттер мен оқытушылар тарапынан көптеген сұрақтар қойылды.

Қонақ мастер-классының ұйымдастырушысы-Каирова Асель Ахаткановна, Э.Ғ. М., “Тұран” университетінің “Маркетинг және логистика” кафедрасының аға оқытушысы.