«Қазақстандағы электрондық коммерцияны дамыту» қонақ дәрісі

2022 жылдың 19 сәуірде «Маркетинг және логистика» кафедрасының доценті М. Давлетова «Маркетинг» мамандығы бойынша 3 курс студенттеріне арналған «Халықаралық маркетинг» пәні бойынша мастер-класс ұйымдастырды. «Қазақстандағы электрондық коммерцияны дамыту» атты мастер-класстың тақырыбы. Шақырылған оқытушы – «Тикетон» ЖШС бас директоры Торгүнакова Виктория Константиновна. Ол Қазақстандағы электронды коммерцияның қазіргі жағдайы, мәселелері, үрдістері мен келешегі туралы, интернет-дүкендердің жұмысы туралы және көптеген қызықты статистикалықпен практикалық мысалдар келтірді. Мастер-класс студенттің қызығушылығын тудырды. Олар мұқият тыңдады, сұрақтар қойды, талқылауға белсене қатысты және өздерін пікірлерін білдірді. Мастер-класс жоғары ғылыми және теориялық деңгейде өткізілді, ол өте қызықты, ақпараттылықпен, мазмунды және пайдалы болды, тәжірибелік-бағдарланған оқыту принциптеріне сәйкес келетін проблемалық сипатқа ие болды.