Тиімді уақытты басқару

2022 жылдың 20 сәуірінде Э.ғ. к., “маркетинг және логистика” кафедрасының қауымдастырылған профессоры М. Т. Давлетова “Маркетинг” мамандығының 3 курс студенттеріне (колледжден кейін) мастер-класс ұйымдастырды. Мастер-класс тақырыбы: “тиімді тайм-менеджмент”, спикер – Э.ғ. к., “Менеджмент” кафедрасының қауымдастырылған профессоры Букейханова Тамара Қошқарбайқызы. Ол өз уақытын қалай басқаруға болатынын және барлығын үлгеріп, шаршамау үшін оны қалай жоспарлау керектігін, тайм-менеджменттің әдістері мен техникалары, уақыт жұтқыштары (“бақалар” және “пілдер”) туралы айтып берді, роликтер көрсетті және т. б. Мастер-класс студенттердің қызығушылығын тудырды. Олар мұқият тыңдап, сұрақтар қойып, талқылауға белсенді қатысып, өз пікірлерін білдірді. Мастер-класс жоғары ғылыми-теориялық деңгейде өтті, өте қызықты, мазмұнды, танымды және пайдалы болды.