Жанжалдар: шешу технологиялары

2022 жылдың 20 сәуірінде Э.ғ. к., “маркетинг және логистика” кафедрасының қауымдастырылған профессоры М. Т. Давлетова “Маркетинг” мамандығының 3 курс студенттеріне (колледжден кейін) мастер-класс ұйымдастырды. Мастер-класс тақырыбы:” жанжалдар: шешу технологиялары”,” Психология ” кафедрасының спикер – сениор-дәріскері Марданова Шолпан Сапарқызы. Ол жанжалдың оң және теріс жақтары, жанжалдың себептері, оның даму кезеңдері, жанжалдың түрлері, оны шешудің жолдары мен әдістері, ықтимал салдары, жанжалдарды шешудегі медиатордың рөлі туралы айтты. Мастер-класс студенттердің қызығушылығын тудырды. Олар мұқият тыңдап, сұрақтар қойып, талқылауға белсенді қатысып, өз пікірлерін білдірді. Мастер-класс жоғары ғылыми-теориялық деңгейде өтті, өте қызықты, мазмұнды, танымды және пайдалы болды.