ХІ Республикалық студенттік пәндік олимпиаданың қорытындылары ЛОГИСТИКА мамандығы/білім беру бағдарламасы бойынша

Тұран “университетінің” Маркетинг және логистика “кафедрасы 2022 жылдың 22 сәуірінде 6В11301 – Логистика ББ” логистика негіздері “пәні бойынша IX Республикалық студенттік пәндік олимпиада өткізді. Іс-шара офлайн/онлайн режимде өтті. Олимпиадаға Қазақстанның 15 жоғары оқу орнынан 22 команда қатысты.

Олимпиаданың қазылар алқасына келесі тұлғалар ұсынылды:

Төраға: Королев Василий Валентинович – “Трансал” Фрахтовая компаниясы ЖШС директоры;

Төраға орынбасары: Чакеева Карлыгаш Сайлаубаевна – т.ғ.к., “Тұран” университетінің “Маркетинг және логистика”кафедрасының қауымдастырылған профессоры.

Қазылар алқасының мүшелері:

Биктеубаева А. С., Тұран университетінің экономика факультетінің деканы, э. ғ. к., қауымдастырылған профессор;

Муханова Г. С., Satbayev University “Логистика” кафедрасының меңгерушісі, т. ғ. к., қауымдастырылған профессор;

Кулик В. Б. т. ғ. к., “Маркетинг және логистика”кафедрасының қауымдастырылған профессоры;

Иманбекова М. А. т. ғ. к., “Маркетинг және логистика”кафедрасының қауымдастырылған профессоры;

Қоңырбеков М. Ж. PhD, “Маркетинг және логистика”кафедрасының қауымдастырылған профессоры;

Хатшы: Амиргалиева А. Х., э. ғ. к., “Маркетинг және логистика”кафедрасының қауымдастырылған профессоры

Бірінші тур – тестілеуге команда капитандары қатысты. Ең жоғары балл жинаған “Тұран” университетінің өкілі Айсарова Карина осы кезеңнің жеңімпазы атанды.

Екінші тур – case study-ең үздік болып Қ. и. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық зерттеу университетінің өкілдері Майлыбаева Айна, Тұраш Бекболат өтті.

Қорытынды кезеңнің қорытындыларын шығару кезінде қазылар алқасы әрбір тапсырманы орындау кезінде қатысушының жинаған барлық ұпайларын ескеріп, жинақтады. Олимпиаданың жеңімпазы болып баллдар сомасы ең жоғары болған қатысушылар танылды.

Соңында жеңімпаздар келесідей бөлінді:

1 орын – Қ. и. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық зерттеу университеті (Малыбаева Айна, Тұраш Бекболат).

2 орын – Тұран университеті (Айсарова Карина, Парфенова Софья, Шульц Алена).

2 орын – логистика және көлік академиясы (Капенова Салтанат, Даулеткалиева Айима).

3 орын – Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университеті (Бағдатова Ақбота, Каппанов мақсат, Нипрук Инна).

3 орын – ҚазҰУ. әл-Фараби (Маратқызы Ұлпан, Үсен Жұлдыз, Ақмолда Бекарыс).

3 орын – Халықаралық бизнес университеті (Кәкен Аймар,Ғалымбекова Данара, Байтемирова Наргиз).

Жеңімпаздарды құттықтаймыз және оқу және болашақ кәсіби қызметте табыс тілейміз!