«Туризм және сервис» кафедрасының оқытушылары мен студенттерінің кездесуі с Дауреном Валиевым, атты кітаптың авторы, «Бешбармақ. Инженердің ойлары»

26 сәуір күні «Тұран» университетінің кітапханасында Дәурен Валиевпен кездесу өтті. Дәурен Валиев-алматылық кәсіпкер-машинажасаушы, алғашқы Қазақстандық «Арай» ұшағын өндіруші, көшпелілердің инженерлік жауһарларын қайта құрастырушы – арба және композиттік садақ, Қазақ ұлттық техникалық университетінің құрметті түлегі, қазақстандық туристік ассоциацияның құрылтайшысы, «Атамекен» ҚР Ұлттық Кәсіпкерлер палатасының Туризм комитетінің мүшесі. Оның кітабы-көшпелі өркениеттің аз ғана белгілі тарихына өзіндік экскурсия, мұнда ұлттық аспаздық күтпеген жерден зерттеудің сенімді құралы болып табылады.

Кітап авторымен кездесу қазақ халқының тарихына деген қызығушылықты және көшпелі өркениеттің ұлы жетістіктеріне деген мақтаныш сезімін оятты.