Ректордың PhD докторанттарымен және олардың ғылыми кеңесшілерімен кездесуі

2022 жылдың 20 мамыр күні “Тұран” университетінің ректоры Алшанов Рахман Алшанұлы барлық курстардың докторанттарымен, сондай-ақ университеттің ғылыми қоғамдастығымен, оның ішінде сыртқы байланыстар және докторантура жөніндегі проректор, стратегиялық даму, ғылым және инновация жөніндегі проректор, докторантура бөлімінің директоры, экономикалық және гуманитарлық-заң факультеттерінің декандары, “Әлемдік және Ұлттық экономика”, “Менеджмент”, “Қаржы”, “Құқықтану және халықаралық құқық”, “Психология” кафедраларының меңгерушілері мен профессор-оқытушылар құрамы.

Кездесу барысында ректор алдағы референдумның мәселелерін, сондай-ақ докторанттардың докторлық диссертацияларды қорғау жөніндегі жоспарларын талқылады. Докторанттар ғылыми-зерттеу жұмыстары жоспарларының орындалуы, жарияланымдары бойынша есеп берді. Ғылыми консультанттар докторанттардың жұмысы туралы өз пікірлерін білдіріп, докторанттар мен ғылыми консультанттардың кездесетін мәселелері туралы баяндады.