Казпотребсоюз ішкі академиялық ұтқырлық бағдарламасына шақыру

Құрметті «Тұран» университетінің студенттері, магистранттары және докторанттары!

Қарағанды ​​Қазтұтынуодағы Университеті (Қарағанды, Қазақстан) cізді университетіңіздегі міндетті кредиттік аударыммен бір немесе екі семестрлік режимде жүзеге асырылатын ішкі студенттік академиялық ұтқырлық бағдарламасына қатысуға шақырады.

Қазтұтынуодағы Қарағанды ​​университеті Қазақстандағы жетекші жоғары оқу орындарының бірі. 2022 жылдың қаңтарында Quacquarelli Symonds (QS) жаһандық рейтингтік агенттігінің тәуелсіз бағалауының нәтижелері бойынша QS Stars Rating System халықаралық рейтингінде «4 жұлдызды» үздік бағаға ие болды. Сонымен қатар, университетті дамыту бағдарламасының стратегиялық басымдықтарын күнделікті қызметте жүзеге асыру жоғары нәтиже көрсете отырып, «Педагогикалық қызмет», «Оқу дамуы», «Жұмыспен қамту» номинациялары бойынша «5 жұлдыз» алуға мүмкіндік берді.  Ұлттық рейтингтерде білім беру бағдарламаларымыздың 70 пайызы еліміздегі алғашқы ондыққа кіреді.

Қазтұтынуодағы Қарағанды университетінің кампусына 4 жайлы жатақхана, стадион, теннис корты, баскетбол және волейбол алаңдары, тренажер залы, медициналық орталық, студенттік кафе, шағын кір жуу орындары, ақпараттық-білім беру орталығы, адалдық дүкені кіреді. Университет пен студенттік кампустың жатақханаларында интернетке Wi-FI қосылудың сымсыз желісі жұмыс істейді.