«Тұран» университетінің түлегі Әли Алтынбаев ҰҚК басшысының орынбасары болып тағайындалды

Әли Алтынбаев 2021 жылдың мамырынан бері Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің төрағасы қызметін атқарды.

Әли Алтынбаев 1979 жылы Алматы облысында дүниеге келген. «Тұран» университетінің «Құқықтану» мамандығының түлегі.

Еңбек жолын 2001 жылы және лауазымында бастады. туралы. Салық комитетінің Еңбекшіқазақ облысы бойынша жанама салықтар басқармасының салық инспекторы.

• 2001-2009 жылдары Еңбекшіқазақ облысы бойынша Салық комитетінде түрлі қызметтерді атқарған.
  • 2009-2010 жылдары Алматы облысы бойынша Салық департаментінің Салық аудиті басқармасының заңды тұлғаларға аудит бөлімінің бастығы.
  • 2010 жылы Алматы қаласы Түрксіб ауданы бойынша Салық басқармасының жеке кәсіпкерлерден ақпарат қабылдау және өңдеу орталығының бөлім басшысы болды.
  • 2010-2014 жылдары Алматы қаласы бойынша Салық департаментінде түрлі қызметтерді атқарған.
  • 2014-2015 жылдары Алматы қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінде басшылық қызметтерді атқарған.
  • 2015-2017 жылдары Алматы қаласы Алатау ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасының басшысы болды.
  • 2017-2019 жылдары Алматы қаласы Наурызбай ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасының басшысы болды.
  • 2019-2020 жылдары – Мемлекеттік кірістер комитетінің Алматы қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті басшысының орынбасары.
  • 2020-2021 жылдары – Қаржы министрлігі Қаржы мониторингі комитетінің Алматы қаласы бойынша Экономикалық тергеулер басқармасының басшысы.
  • 2021 жылдың наурыз-мамыр айлары аралығында Қаржы мониторингі агенттігінің Алматы қаласы бойынша Экономикалық тергеу басқармасының басшысы қызметін атқарған.

«Тұран» университеті өз түлектерінің жетістіктерімен мақтанады және Әли Алтынбаевқа мансабында сәттілік тілейді!