“Тұран” университетінің үздік ғалымы-2022

2022 жылдың 25 тамызында “Тұран” университетінде жыл сайынғы “Тұран “үздік ғалымы”байқауының жеңімпаздары марапатталды.⠀⠀

“Тұран” университетінің көрнекті ғалымдары арасында өткізілген байқау қорытындысы бойынша келесі үміткерлер марапатталды:

1. I-ші дәрежелі дипломмен “Журналистика және аударма ісі”кафедрасының қауымдастырылған профессоры, филология ғылымдарының кандидаты Жуминова Айжанна Бөлекбайқызы марапатталды.
  2. II дәрежелі дипломды вуколов Владимир Николаевич Туризм ғылыми-зерттеу институтының директоры, педагогика ғылымдарының докторы, “Туризм және сервис”кафедрасының профессоры жеңіп алды.
  3.  III дәрежелі дипломды PhD докторы, қауымдастырылған профессор, меңгеруші Эльмира Маратқызы Ералина алды. “Менеджмент” кафедрасы.

Қатысушыларды 2022 жылғы “Тұранның” үздік ғалымы байқауындағы жеңісімен құттықтаймыз. Жеңімпаздарға ғылыми және кәсіби қызметте табыс тілейміз!