ХАБАРЛАНДЫРУ «Тұран» Университеті құқықтану және халықаралық құқық кафедрасының кеңейтілген отырысын өткізу туралы

«09» қыркүйек 2022 жылы сағ. 15.00-де Алматы қаласы Сатпаев көшесі 16 А  каб.601 «Тұран» университетінің құқықтану және халықаралық құқық кафедрасының офлайн, онлайн нысанында кеңейтілген отырысы өтеді.

Сілтеме

6D030100 – Құқықтану мамандығы бойынша   Османова Гулайна Жалалыевнаның   «Жаза түрі ретінде бас бостандығынан айырудың қылмыстық-құқықтық, криминологиялық және әлеуметтік аспектілері» тақырыбындағы докторлық диссертациясы.

Отандық ғылыми кеңесші: Акимжанов Талғат Курманович, «Тұран» университетінің құқық ҒЗИ  директоры, құқықтану және халықаралық құқық кафедрасының профессоры, заң ғылымдарының докторы, профессор, ҚР ІІМ еңбек сіңірген қызметкері.

Шетелдік ғылыми кеңесші: Селиверстов Вячеслав Иванович, М.В. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетінің қылмыстық құқық және криминология кафедрасының профессоры, заң ғылымдарының докторы, профессор, Ресей Федерациясының еңбек сіңірген ғылым қайраткері.

Кафедра рецензенттері:

1. Алдабергенова Нона Алдабергеновна , заң ғылымдарының кандидаты, «Тұран» университетінің қауымдастырылған профессоры.
  2. Кошкинбаева Алия Сержановна, құқықтану мамандығы бойынша Философия докторы (PhD), «Тұран» университетінің қауымдастырылған профессоры.
  3. Беков Кайрат Адильханович, заң ғылымдарының кандидаты, «Тұран» Университетінің қауымдастырылған профессоры.

Сыртқы сын пікір берушілер:

1. Бижанова Айгуль Рабхановна, Абай атындағы ҚазҰПУ құқықтану кафедрасының қауымдастырылған профессор м.а., заң ғылымдарының докторы.
  2. Шегебаева Айгерим Рыспаевна, Қазақстан Республикасы ІІМ М. Есболатов атындағы Алматы академиясының қылмыстық құқық, қылмыстық іс жүргізу және криминалистика кафедрасы бастығының орынбасары философия докторы (PhD), полиция майоры
  3. Абилезов Естай Тохтасынович, Қазақстан Республикасы ІІМ М. Есболатов атындағы Алматы академиясының қылмыстық құқық, қылмыстық іс жүргізу және криминалистика кафедрасының бастығы, заң ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор, полиция полковнигі