Тұран университетіне шетелдік профессорларды тарту

2022 жылдың 03 қазанында «Тұран» университеті шетелдік профессорлар доктор Шарад Кумар, проф. Хусейн Узынбойлы, проф. Джезус Гарсиа Лаборда  «Тұран» университетінің 30 жылдығына орай «Жаһандық өзгерістер: ғылым мен білім талабы» атты халықаралық ғылыми-практикалық форумға келген қонақтарды қарсы алды.  «Тұран» университетінің ректоры Р.А.Алшановпен кездесу өтті.

Таяу Шығыс университеті, Солтүстік Кипрден Проф. Хусейн Узунбойлы, Кариб теңізі Достастығы университетінен, Ямайкадан доктор Шарад Кумар және проф. Испанияның Алькала университетінен келген Джезус Гарсиа Лаборда құрметті қонақтар болып табылады, докторлық бағдарламалар бойынша бірқатар семинарларды жүргізіп, 2022 жылдың 6-7 қазанында өтетін халықаралық форумда негізгі спикерлер ретінде қатысады.