«Есеп және аудит» БББ студенттерінің, адмирал С. О. Макаров атындағы ГУМРФ және СПБГЭУ-нің СХҒПК «Колумб» бірлескен отырысында қатысуы

2022 жылғы 07 қазанда «Тұран» университетінің студенттері А. Жаворонкина мен М. Эмрих «Қазіргі заманғы бухгалтерлік есеп: шынайлығы мен перспективалары» тақырыбында «КОЛУМБ» СМНПК кезекті отырысына қатысты.

Талқылауға Санкт-Петербургтегі (Ресей, Санкт-Петербург қ.) ФГБОУ, адмирал С. О. Макаров атындағы ГУМРФ (Ресей, Санкт-Петербург қ.) және Тұран университетінің (Қазақстан, Алматы қ.) білім алушылары қатысты. Біздің «Есеп және аудит» БББ 4 курс студенттері ҚР Қаржылық емес есептілік мәселелері бойынша баяндамаларын «Есеп және аудит» каф. меңг С.К. Барышева және ассоц. профессор Досаева А.Ж. ғылыми жетекшілігімен дайындалды.

Модератор: э.ғ.к, ассоц. профессор Досаева А.Ж.