«Құқықтану және халықаралық құқық» кафедрасының з.ғ.к., қауымдастырылған профессоры Беков Қайрат Әділханұлының әлем чемпионатындағы кезекті жеңісі

2022 жылдың 17-18 қыркүйегінде Екатеринбург қаласында пауэрлифтингтен 16-шы әлем чемпионаты өтті. 20 елден 2500-ден астам спортшы қатысты, оның ішінде қазақстандық спортшы, біздің әріптесіміз, заң ғылымдарының кандидаты, «Тұран» университетінің «Құқықтану және халықаралық құқық» кафедрасының доценті Беков Қайрат Әділханұлы пауэрлифтинг пен пауэрлифтингтен жеңіске жетті. спорт, ең жоғары стандартты екі медаль жеңіп алды. Сондай-ақ ол екі рет әлем чемпионы атанып, стендтік прессте күміс медальді жеңіп алды. Айта кету керек, бұл турнирлерде кейбір салмақ дәрежелерінде жетпістен астам спортшы жеңіс үшін күресті. Бұл жарыстарда Қайрат Әділханұлы да әлемдік рекорд орнатып, барлығы 4 әлемдік рекорд жасады. Еске салайық, ол пауэрлифтингтен, стендтік пресстен халықаралық дәрежедегі спорт шебері және оның артында талай спорттық жетістіктері бар. Қайрат Әділханұлын жеңісімен құттықтай отырып, зор денсаулық, спорт пен ғылымда толағай табыстар тілейміз!