7 қазан күні Rixos Premium Ballroom-да «Тұран» университетінің 30 жылдық мерейтойының салтанатты жиыны өтті

Іс-шараға 500-ден астам адам шақырылды, олардың қатарында қызметкерлер, студенттер, түлектер, серіктестер және шетелдік қонақтар болды.

Құттықтау сөзімен ҚР ғылым және жоғары білім министрі Саясат Нұрбек, Алматы қаласы әкімінің орынбасары Қырықбаев Арман Оразбайұлы, Алматы қаласының прокуроры Жүйріктаев Берік Қуанышбекұлы, Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетінің ректоры Түймебаев Жансейіт Қансейітұлы өз тілектерін білдірді.

Сондай-ақ құттықтауларыңыз үшін алғыс білдіреміз:

•  «Qazaq Oil» ЖШС-ның атқарушы директоры Әбілшайықов Нариман Бақтыбайұлы;
  • «Аккредиттеу және рейтингтің тәуелсіз агенттігі» УЕ өкілі Жұмағұлова Алина Бақытжанқызы;
  • «Esil University» мекемесінің ректоры Таубаев Аяпберген Алданайұлы;
  • ФМАБМ ЖБ «Н. И. Лобачевский атындағы Нижний Новгород мемлекеттік ұлттық зерттеу университеті» атынан Загайнова Елена Вадимовна;
  • МК «УЧЕТ.kz» өкілі Барышев Максим Анатольевич;
  • «Ұлттық киноны қолдаудың мемлекеттік орталығы» КЕАҚ атынан Қосубаев Есетжан Мұратұлы;
  • «Экономика институты» ШЖҚ РМК өкілі Қалиев Серік Ахметұлы;
  • «Қазақфильм» АҚ атынан Әбішев Серік Ержанұлы;
  • «Қазақстан Республикасының Аудиторлар палатасы» ЖАҚ;
  • «Қазақстан Халық банкі» АҚ.