“Әлемдік және ұлттық экономика” кафедрасы консультант, маркетолог, Интеллект жобасын ұйымдастырушы Жанна Прашкевич ханымның дәрісіне шақырады

Құрметті студенттер, магистранттар, докторанттар және профессорлық оқытушылар құрамы!

20 қазан күні сағат 14: 00-де “Тұран” университетінде Экономика факультетінің студенттері мен оқытушыларының табысты кәсіпкер Жанна Прашкевичпен кездесуі өтеді.

Өтетін орны: 207 аудитория.

Дәріс тақырыбы: “Адам центризміне негізделген жаңа қызметтерді әзірлеу”.

Дәріс ұйымдастырушы: “Әлемдік және ұлттық экономика”.

Мақсатты аудитория: білім алушылар және “Экономика”, “Әлемдік экономика”, “Маркетинг”, “Логистика”, “Менеджмент”, “Мемлекеттік және жергілікті басқару”білім беру бағдарламаларының профессорлық-оқытушылық құрамы.

Шақырылған лектор – Жанна Прашкевич, кеңесші, маркетолог, интеллект жобасын ұйымдастырушы,командалық және басқарушылық жаттықтырушы. 2008 жылдан бастап the Guests жобалық-консалтингтік студиясын (бұрынғы DPR Studio) басқарады, ал 2018 жылдан бастап Novikov School Сервис мектебінің кураторы. Қонақжайлылық құбылысы мен қызмет психологиясын зерттейді.

Кәсіпкер адам центризміне негізделген жаңа қызметтерді әзірлеудегі тәсілдер туралы әңгімелейді, бизнесті процестеу және дұрыс құрылған стратегиялардың кәсіпорынды басқарудағы әсері туралы мәселелерін ашады.

Келіңіздер, қызықты болады!