Т.ғ. к. к. с. Чакееваның ҚазҰУ-дағы қонақ дәрісі. әл-Фараби

Сарапшылардың пікірінше, алдағы 2-3 жылда көптеген қазақстандық компаниялар толыққанды жүйелік логистикалық менеджментті құру және енгізу мәселесін шешуге мәжбүр болады. Әйтпесе, жылына 8 80-100 млн астам тауар айналымы деңгейіне жеткен компаниялар өздерінің тауар ағынын және компания шеңберіндегі тауар ағынының қозғалыс процесіне байланысты шығындарды тиімді басқара алмайды.

Осындай маман болу үшін студенттер оқу процесінде оқытушылар бере алатын ең заманауи білім мен құзыреттілікке ие болуы керек.

Т.ғ. к., доцент, “Маркетинг және логистика” кафедрасының меңгерушісі К. С. Чакееваның “Қазақстандағы логистикалық қызметтердің даму мәселелері мен үрдістері” тақырыбындағы қонақ дәрісі. әл-Фараби, өз қызмет саласында көшбасшы болу үшін заманауи мамандардың білуі және білуі қажет екендігінің жарқын мысалы болды.