«Құқықтану және халықаралық құқық» кафедрасының профессорының қатысуымен халықаралық семинар

2022 жылдың 17-18 қазанында «Құқықтану және халықаралық құқық» кафедрасының профессоры Алаева Гүлназ Тұрсынқызы Германияның Оснабрюк қаласында босқындардың құқықтарын қорғайтын халықаралық ұйымның «Мәжбүрлі көші-қон және Шығыстағы босқындарды зерттеу» атты гибридті халықаралық семинарына қатысты. Flucht-und Flüchtlingsforschung Vernetzung und Transfer.

Алаева Г.Т. «Қазақстандағы адам саудасы және қазіргі заманғы құлдық проблемасы: негізгі тенденциялар және алдын алудың қолданыстағы механизмдерін талдау» / «Қазақстандағы адам саудасы және қазіргі заманғы құлдық проблемасы: негізгі тенденциялар және қолданыстағы алдын алу тетіктерін талдау» тақырыбында баяндама жасады.