«Тұран» колледжінің түлектеріне арналған «Туризм» және «РДГБ» білім беру бағдарламаларын ұсыну

28.10.2022 «Тұран» университетінде «Тұран» колледжінің, атап айтқанда «аударма дело»мамандығының түлектері үшін Ашық есік күні өтті. «Туризм және сервис» кафедрасын сениор-лектор Мұсаев Мұхамедали Ахметжанұлы ұсынды. «Гид-аудармашы қызметінің практикалық аспектілері» тақырыбында өткізілетін мастер-класс барысында «Туризм» және «мейрамхана дело және қонақ үй бизнесі»білім беру бағдарламаларының негізгі артықшылықтары айтылды.

Жыл сайын колледж түлектерінің 30% «аударма ісінен» «Туризм» білім беру бағдарламасына түседі, өйткені студенттер гид-аудармашы мамандығында тілдерді қолданудың үлкен перспективалары мен мүмкіндіктерін көреді.