“Мейрамхана ісі және мейманхана бизнесі” білім беру бағдарламасының түлегі Горбунов Тимурдың тағылымдамасы

2022 жылғы түлек Горбунов Тимур 2022 жылдың 1 тамызынан 2022 жылдың 19 қазанына дейін MS Poseidon кемесінде жұмыс және кеме бағдарламасы бойынша жұмыс істегеннен кейін тәжірибе жинады.

Бір жыл бұрын Тимурдың американдық қонақүйде тәжірибесі болған, бұл жолы ол Еуропаға Нидерланды өзендерін бағындыруға бара алды. Кемеде жұмыс істеудің өзіндік айырмашылықтары бар, онда ол жалпы мәселелерді шешу кезінде команданың берік бірлігін көрді. Олар: “барлығы бір қайықта болғанда”, – деп бекер айтпаған. Тимур іс жүзінде жүзу кезінде өзін қонақ үй бизнесінде сынап көре алды. “Кабиналарға қызмет көрсету жүйесі әдеттегі бөлмелері бар құрлықтағы жүйемен бірдей”, – дейді түлек. “Тұран” университетінде алған мейрамхана дела мен қонақ үй бизнесінің өткен тәжірибесі мен теориялық білімінің арқасында Тимур қонақтармен жұмыс істеуде өзін сенімдірек сезінді және өзінің тілдік дағдыларын да жетілдіре алды.

Біздің студенттерге Горбунов Тимурдан кеңес: “Талқынып көріңіз, одан қандай тәжірибе алсаңыз да, жағымсыз немесе жағымды. Қалай болғанда да сіз әсер аласыз!».