Есеп, аудит және талдау мәселелері бойынша халықаралық студенттік кездесулер

Тұран университетінің 30 жылдығына арналған іс-шара аясында «Есеп және аудит» кафедрасы бірқатар халықаралық кездесулер өткізді. Сонымен, 2022 жылғы 12 қазанда онлайн режимінде Google Meet платформасында бухгалтер және аудитор күніне арналған «Есепті, аудитті және талдауды цифрландыру мәселелері»  тақырыбында Халықаралық студенттік ғылыми-практикалық конференция өткізілді.

2022 жылғы 14 қазанда онлайн режимінде Google Meet платформасында «Қазақстан Республикасында және шет елдерде есеп, аудит және талдауды дамыту»  атты Халықаралық студенттік дөңгелек үстел өткізілді.

ХСҒПК және дөңгелек үстел жұмысына Ресей («Санкт-Петербург мемлекеттік экономикалық университеті» және адмирал С.О. Макаров атындағы Теңіз және өзен флоты мемлекеттік университеті) және қазақстандық жоғары оқу орындарының (Әл-Фараби ат.ҚазҰУ, ҚазҰАЗУ, АТУ, Тұран университеті) білім алушылары қатысты. Қаржылық есептілікті оңтайландыру және активтерді бағалау мәселелері бойынша Ресейден келген қонақтар сөз сөйледі. ҚазҰУ студенттері. Әл-Фараби, АТУ және біздің университеттің түрлі мамандықтарының білім алушылары қаржылық есептілікті жасау бойынша өзекті баяндамалар дайындады. Модератор: э.ғ. к., ассоц. профессор Досаева А. Ж.