Ұлттық валюта күніне арналған салтанатты іс-шара

2022 жылғы 15 қарашада “Қаржы” кафедрасы мен “қаржыгер”ғылыми – инновациялық студенттік клубының ұйымдастыруымен Ұлттық валюта-теңге күнін, Қазақстан Республикасы Қаржы жүйесі қызметкерлерінің кәсіби мерекесін мерекелеуге арналған салтанатты іс-шара өтті.

Стратегиялық даму, ғылым және инновациялар жөніндегі проректор, PhD, экономика ғылымдарының кандидаты Д. И. Разакова барлық қатысушыларға құттықтау сөз сөйледі. Құттықтауларға қатыса отырып, экономика факультетінің деканы, Мухамедьярова – Левина Т. Т. қала колледждерінде өткен зияткерлік викториналардың жеңімпаз студенттеріне сертификаттар мен грамоталар табыс етті.

Сондай-ақ, Нархоз колледжінің, Алматы Мемлекеттік Бизнес колледжінің және “Тұран”университетінің колледжінің білім алушылары қатысты.