Бизнес өкілімен кездесу

2022 жылғы 17 қарашада “Маркетинг және логистика” кафедрасының қауымдастырылған профессоры М.Т. Давлетова бизнес-құрылымдардың өкілі – netpeak Kazakhstan digital-маркетинг агенттігінің бас директоры және басқарушы серіктесі Бауыржан Мұратбекұлымен “Маркетинг” ББ 4 курс студенттерінің (2 г. о.) кездесуін ұйымдастырып, өткізді. Кездесу барысында бизнес өкілдері студенттерге Netpeak Kazakhstan агенттігінің қызметтері, интернетте тауарларды (қызметтерді) жылжыту әдістері мен құралдары туралы айтып, іске асырылған жарнамалық жобалардың мысалдарын келтірді. Студенттер сөз сөйлеу тақырыбына белсенді және белсенді қызығушылық танытты, көптеген сұрақтар қойды және өзекті тақырыпты талқылауға қатысты. Кездесу жоғары деңгейде өтті, Ақпараттық, қызықты және пайдалы болды. Спикер презентация материалдарын кездесуге қатысушылармен бөлісті.