Анастасия Хазовскаяның «Мейрамхана дело және қонақ үй бизнесі» білім беру бағдарламасының 4 курс студенттеріне арналған қонақ дәрісі

15.11.2022 мейрамхана және қонақ үй бизнесінің менеджменті мен қызмет көрсету жүйесін ұйымдастыру саласындағы сарапшы А. В. Хазовская РДиГБ 4 курс студенттеріне тамақтану және орналастыру кәсіпорындарын басқару мәселелері бойынша қонақ дәріс өткізді.

Кездесуде әлемдегі геосаяси жағдай мен логистикалық байланыстардың бұзылуы азық-түлік кәсіпорындарындағы өнімдердің құнына, демек, мекемелердің түпкілікті пайдасына қалай әсер еткені туралы мәселе талқыланды. Студенттер Қазақстанда және шетелде бизнес жүргізудің қандай проблемалары бар екенін білуге қызығушылық танытты. Сондай-ақ, маманның пікірінше, 16 жылдық тәжірибесі бар басқа да көптеген өзекті тақырыптар қызықты болды.