Тұран колледжінің студенттеріне арналған халықаралық Aptis емтиханы

Тұран колледжінің 50-ден астам студенті Aptis халықаралық ағылшын тілі емтиханын тегін тапсыру мүмкіндігіне ие болды. Мұндай мүмкіндікті Тұран университетінің тұрақты серіктесі – Алматыдағы British Council берді, British Council-мен университет базасында халықаралық IELTS емтихандарын өткізу бойынша жемісті жұмыстар жүргізілуде.

Aptis бағдарламасын British Council тіл сынағы сарапшылары әзірлеген және білімді бағалау саласындағы соңғы зерттеулерге негізделген. Сынақ тілді оқыту, салыстыру немесе іріктеу процестері туралы негізделген шешім қабылдауға болатын сенімді нәтижелерді қамтамасыз етеді.

Колледж студенттері тілді меңгеру деңгейін бағалауда жақсы нәтижелерге қол жеткізіп, өз біліктіліктерін одан әрі арттыруға ынталанды.

Сонымен қатар, Тұран университеті IELTS емтиханын тапсыру үшін өкілетті British Council тіркеу орталығы болып табылады. Әрбір адам халықаралық IELTS емтиханын тапсырып, кеңес ала алады, сонымен қатар https://turan.edu.kz/ru/turan-sertificzirovannyj-czentr-ielts-i-toefl/  сілтемесі бойынша тіркеле алады.