Шағын футболдан “KAZLOGISTICS” турнирінің жеңімпаздары

“KAZLOGISTICS” Қазақстан көлікшілер одағы жоғары оқу орындарының қолдауымен жыл сайынғы негізде “KAZLOGISTICS” жастар көлікшілер форумын өткізеді, оған ынтымақтастықты нығайту, өзара байланыстарды жақсарту және көлік-логистика саласының қызметіне болашақ мамандарды тарту мақсатында Қазақстанның көлік саласының өкілдері мен көлік жоғары оқу орындарының студенттері қатысады.

Мәселен, Cilt Central Asia және АҚШ – тың USAID халықаралық даму агенттігінің көмегімен 31 қазан-1 қараша аралығында Алматы қаласында” KAZLOGISTICS ” IX-ші жастар көлік форумын өткізді, форумның тақырыбы “Халықаралық логистика және сауда: өзгерістер мен мүмкіндіктер”болды.

Биылғы жылы I кезең аясында Қазақстанның жоғары оқу орындары арасында шағын футболдан “KAZLOGISTICS CUP 2022” турнирі өтті. 10 команда қатысты. Туран университетінің командасы турнирде табанды күресте жеңіске жетті. Жеңімпаздар 150.000 теңге сомасына сертификатпен және кубокпен марапатталды. Сондай-ақ, “skills workshops” сертификатымен және “Үздік ойыншы” естелік кәдесыйымен марапатталған Бегалиев Тимур. Біз студенттерімізді мақтан тұтамыз, олар ең жақсы! @turan_football_club.

“Маркетинг және логистика” ПОҚ кафедрасының студент-қатысушыларына Айбоз Жанабергенқызы мен Байкенже Нұрсат, сондай-ақ жаттықтырушы К. К. Әлімбетов қолдау көрсетті.

Форум ұйымдастырушыларына рахмет @kazlogistics_stk @cilt_central_asia