«Қаржы» ББ студенттері арасында «Қазіргі заманның қаржысы 360°» Халықаралық онлайн олимпиадасы

2022 жылғы 30 қарашада Ұлттық валюта күніне орай “Тұран” университетінің 30 жылдығын мерекелеу аясында “Қаржы” кафедрасы “Қаржы” ББ студенттері арасында ” Қазіргі заманның қаржысы 3600“халықаралық онлайн олимпиадасын өткізді.

Олимпиаданың негізгі мақсаттары: студенттердің болашақ кәсіби қызметіне деген қызығушылығын дамыту, қаржы саласындағы білім алушылардың білімін тереңдету, студент жастардың шығармашылық бастамасы мен ғылыми белсенділігін ынталандыру, сондай-ақ студенттердің қаржылық сауаттылығын арттыру, ойлаудың жаңа формасын қалыптастыру болды.

Олимпиада 2 кезеңде өткізілді. Бірінші (іріктеу) кезеңде берілген тақырыптар бойынша эсселер, сондай-ақ эссеге арналған бейнероликтер ұсынылуы тиіс еді. Екінші (соңғы кезең) “ХХІ ғасырдың қаржысы” жалпы тақырыбы бойынша студенттердің командалық жобаларын қорғау болды

Олимпиадаға қатысуға Қазақстан, Ресей, Өзбекстан, Беларусь елдерінен 36 ЖОО тіркелді.

Финалдық кезеңге 16 ЖОО іріктеуден өтті (іріктеу критерийлері ЖОО-ларға ақпараттық хатта көрсетілген).

Жобаларды қорғау нәтижелері бойынша қазылар алқасының жалпы шешімімен орындар мен марапаттар келесідей бөлінді:

Гран-при Солтүстік Кавказ федералды университетінің (Ресей) студенттеріне Александрова Милена, Ульянова Ольга, Колпикова Татьяна және Дубина Юлияға берілді.

І дәрежелі дипломмен академик Қ. Сәтбаев атындағы Екібастұз инженерлік – техникалық институтының студенттері Головаш Полина, Шутов Кирилл, Кальякперова Камила, Нехорошева Ольга, Керуенбаева Данара марапатталды

II дәрежелі дипломдармен ҚазҰПУ студенттері марапатталды. Абай (Сорбонна-Қазақстан) – Дуйсебай Мерей, Тореханов Нурсултан, Алтыбай Индира және ҚазҰУ студенттері. Әл-Фараби- Сатибалдиев Нурбек, Уали Мирас, Бақтиярұлы Әли.

Келесі жоғары оқу орындарының студенттері III дәрежелі дипломдармен марапатталды:

ҚазҰУ. Әл-Фараби- Мухамадалиева Наргиза, Валитова Карина, Кылышбеков Дамир;

“Солтүстік Қазақстан университеті” КЕАҚ. М. Қозыбаева-Михель Анастасия, Самусенко Яна, Белоконь Алина;

Шерхан Мұртаза атындағыхалықараз инновациялық институттары-Дамирова Даяна, Айдарова Наргиз, Жұмабекова Аружан.

Еуразия гуманитарлық институтының командасы бірегей жоба үшін жеңімпаз ретінде ерекше атап өтілді-Смағұл Құрмет, Әбдібекова Гүлім, Малютин Марина.

Олимпиада тақырыбы бойынша өзекті жобаларды дайындаған барлық студенттер мен ғылыми жетекшілерді құттықтаймыз!